OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Honorárny konzulát Slovenskej republiky v Brne

  

Korešpondenčná adresa:
IBC, Příkop 4

602 00 Brno

Adresa kancelárie:

IBC, Příkop 6 - 6. poschodie

602 00 Brno


Tel:   +420 511 440 079

Dostupný počas úradných hodín v pondelok a v stredu v čase od 9.00 do 12.00

Mob: +420 734 287 623

Dostupný v pracovné dni od 9.00 do 17.00


E-mail: info@konzulat.eu

Úradné hodiny
Pondelok: 9.00 – 12.00 hod.
Streda:    9.00 – 12.00 hod.

Prosíme ctených občanov aby sa na nás naďalej v rámci možnosti obracali výlučne telefonicky či elektronicky na uvedených číslach a emailovej adrese.

Zobraziť polohu konzulátu na mape.

Informujeme ctených občanov, že od 27.4.2020 (pondelok) prechádza honorárny konzulát do stávajúceho režimu ako pred vyhlásením núdzového stavu. Upriamte pozornosť oznamu dole na stránke ohľadom kompetencií honorárneho konzulátu. Do týchto kompetencií NEPATRÍ vízová, dokladová ani konzulárna ageda (vydávanie občianskych preukazov a pasov), hlásenie straty dokladov (na území českej republiky sa prosím s týmto hlásením obracajte na cudzineckú políciu ČR a následne na Veľvyslanectvo SR v Prahe), matričná agenda (vydávanie rodných, sobášnych a úmrtných listov) ani nijaká agenda spojená s overovaním podpisov či vydávaním oficiálnych potvrdení. Všetky zmienené agendy spadajú VÝLUČNE pod kompetencie Veľvyslanectva SR v Prahe.

Vydávanie oficiálnych nót spojených s tranzitom a/alebo prechodom cez hranice spadá VÝLUČNE pod kompetencie Veľvyslanectva SR v Prahe.

Prosíme Vás aby ste sa na nás naďalej v rámci možnosti obracali VÝLUČNE telefonicky na uvedených číslach alebo vo formou emailu.

Upozorňujeme tiež občanov, že vstup na honorárny konzulát bude umožnený iba tým, ktorí budú mať riadne zakrytý nos a ústa respirátorom, rúškou, šálom či šatkou alebo iným vyhovujúcim spôsobom. Bez adekvátnej ochrany nosu a úst Vám vstup na honorárny konzulát nebude umožnený!

Upozornenie! K súčasti náplne nášho konzulátu NEPATRÍ konzulárna a vízová agenda. So všetkými záležitosťami spadajúcimi pod túto agendu (občianske a vodičské preukazy, cestovné doklady, výpis z registra trestov, matričná agenda a pod.) sa obracajte na Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Prahe.