OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

V dňoch 12.14.septembra sa bude v Olomouci konať  medzinárodny veľtrh Czech Republic Business Expo 2017. Ide o jediný multiodborový veľtrh v Českej republike organizovaný v tomto roku ako pilotný ročník. Zastúpené budú odbory ako stavebníctvo a energetika, strojárenstvo, zdravotníctvo, elektronika a elektrotechnika, kybernetika, robotika a informačné technológie, potravinárstvo a poľnohospodárstvo, doprava a cestovný ruch.

Veľtrh ponúka prezentáciu vo veľtržnom stánku, stretnutie s odborníkmi na problematiku exportu priebehu konferenčných blokov a B2B rokovania s obchodnými partnermi z Európy, Ázie a Ameriky, respektíve so zástupcami zastupiteľských úradov v Prahe.

Súčasťou veľtrhu bude tiež ochutnávka národných špecialít a piva z minipivovarov, kde zahraniční predajcovia či distribútori majú možnosť využiť predajnú plochu vo vonkajšom areáli výstaviska.

Veľtrhu bola udelená záštita prezidenta ČR Miloša Zemana.

Kompletné informácie pre vystavovateľov vrátane ponuky služieb nájdete v sekci Informace pro vystavovatele. V prílohe nájdete pozvánku na veľtrh s prehľadom dôvodov, prečo sa zúčastniť veľtrhu.

Kontakt:
Ivana Tilkeridu
riaditeľka veľtrhu
Czech Republic Business Expo 2017
www.crpexpo.com
Tel.: +420 732 150 795

Odkaz na pozvánku.

Zdroj: https://www.mzv.sk/web/praha/spravy/-/asset_publisher/qUcjGk6Falrh/content/medzinarodny-veltrh-czech-republic-business-expo-2017-v-olomouci/10182?p_p_auth=1Y6ooV3I&_101_INSTANCE_qUcjGk6Falrh_redirect=%2Fweb%2Fpraha