OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ak sa v blízkej dobe chystáte objavovať krásy Slovenska, doporučujeme Vám ako sprievodcu Cestovný lexikón Slovenskej republiky.

Predstavuje krajinu s potenciálom prírodných, kultúrnych a historických jedinečnosti s dôrazom na ich prezentáciu a využitie nielen v prospech cestovného ruchu.

Tematické usporiadanie umožňuje jednoduchú orientáciu a prehľadné vyhľadávanie subjektov - vyššie územné celky, sídla, ťažiskové produkty a podujatia európskeho významu (EHMK), pamiatky v Zozname UNESCO, národné kultúrne inštitúcie, sakrálne pamiatky, prírodné jedinečnosti, kúpeľníctvo a medicínska turistika, centrá letnej a zimnej dovolenky a relaxu.

Prehľad významných osobností z oblasti histórie, kultúry, vedy, umenia a športu, ktoré si a zasluhujú pozornosť návštevou rodných miest, pamätných izieb a múzeí.

V jeho online verzii si môžete zalistovať  na adresách www.lexikon.skwww.guideslovakia.skwww.guideslovakia.eu v slovenskom, anglickom alebo nemeckom jazyku.