OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

V Brne sa v dňoch 29. septembra až 3.októbra 2014 bude konať 56. ročník Medzinárodného strojárenského veľtrhu MSV Brno 2014. Špeciálnym hosťom veľtrhu bude Thajsko. Súčasťou veľtrhu bude špičkový sprievodný program odborných konferencií, seminárov a workshopov na aktuálne technické, obchodné a ekonomické témy. Stánok oficiálnej Slovenskej účasti slávnostne otvoria Pavol Pavlis, minister hospodárstva Slovenskej republiky a Jan Mládek, minister priemyslu a obchodu Českej republiky.

Mezinárodný strojárenský veľtrh je najvýznamnejší priemyslový veľtrh v strednej Európe,  s každoročnou účasťou viac než 1 500 vystavovateľov a 80 000 návštevníkov. Zo zahraničia prichádza cez 35% vystavovateľov a 10% návštevníkov.
Návštevnosť je vysoko odborná, cez sedemdesiat percent návštevníkov ovplyvňuje rozhodovanie o investíciách, tretina patrí k vrcholovému managementu.Zastúpené sú všetky kľúčové oblasti strojárenského a elektrotechnického priemyslu.

Hlavnou témou MSV je priemyslová automatizácia,  prezentácia meriacej, riadiacej, automatizačnej a regulačnej techniky zahrňujúc všetky odbory veľtrhu. Odbor elektronika, automatizácia a meriaca technika je po obrábacej technike a materiáloch a komponentoch v strojárenstve tretím najobsiahlejším špecializovaným celkom MSV.
MSV je tradične venovaná vysoká mediálna pozornosťt, akredituje se cez štyristo novinárov. Súčásťou veľtrhu je špičkový doprovodný program odborných konferencií, seminárov a workshopov na aktuálne technické, obchodné a ekonomické témy.

Veríme, že pozvanie príjmete a tešíme sa na vašu účasť.

Bližšie informácie o veľtrhu a sprievodných podujatiach nájdete na: www.bvv.cz/msv .